Teknoloji

Wales Interactive’in Yeni Oyunu “Medcezir Hotel” Yayında!

 
The Isle Tide Hotel, Medcezir Otel’deki son gecesinden önce küçük kızını gizemli bir tarikattan kurtarmak zorunda kalan bir babanın hikayesini anlatan, canlı aksiyon, interaktif bir gizem filmi. Wes Anderson estetiğine sahip bir İngiliz Twin Peaks’i düşünün! Bu sizi tatmin etmiyorsa Knives Out’un daha zor bir versiyonuna ne dersiniz? Medcezir Otel’de keşfedilecek ve öğrenilecek o kadar çok şey var ki, tek bir oyunla tüm hikayeye hakim olmak mümkün değil.
 
– Steam sayfası
 
Kızınız neden evden uzaklaştı? Onu kurtarmak için tarikata katılacak mısın? Karşılaştığınız tuhaf karakterlerle nasıl etkileşime gireceksiniz? Medcezir Otel’in dallara ayrılan hikayesinin her bölümü birbirinden farklı olup, hiç tanımadığınız kızınızı kurtarma görevinizin yedi farklı sonu vardır. Unutmayın… Kuralları çiğnemek yok.
 
Interflix Media’dan yönetmen-yapımcı kardeşler Harry ve Grace Chadwick tarafından geliştirilen Medcezir Otel, ebeveynliğin dönüştürücü yolculuğundan ve aile dinamikleriyle baş etmeye çalışırken alınan zorlu yollardan ilham alıyor.
 
 
 
Oyun, Wales Interactive’in şimdiye kadarki en büyük projesidir. Vereceğiniz her karar hikayeyi doğrudan etkilerken ipuçlarına da çok dikkat etmeniz gerekiyor; Değerli bir ayrıntıyı kaçırırsanız sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsınız.
 
Özellikler:
– Tamamen sizin seçimlerinizle ilerleyen bir canlı aksiyon oyunu.
– 14 farklı sonuca dönüşebilen 7 ana son.
– Özel sonları olan yan görevler.
– Gerçek zamanlı kişilik ve kült üyelik takibi.
– Oyun içi atlama menüsü – ancak önce onu kazanmanız gerekir.
– Kendi güçlü geçmişi ve kuralları olan eşsiz bir mezhep.
– Ancak gerekli bilgiler alındıktan sonra açılabilen yollar vardır.
– Kapalı sonlara açılan şifreli notlar.
– Keşfedilecek gizli bilgi ve ‘Paskalya Yumurtaları’.
– Karakteri farklı bir perspektiften görmenizi sağlayan diyalog seçenekleri.
 
 
oyun fragmanı
 
 
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu