Yaşam

Somer Sivrioğlu MasterChef Türkiye All Star’da neden yok?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef dün akşam “All Star” formatıyla ekrana geri döndü. Uzun yıllar yarışmanın heyet kadrosunda yer alan Somer Sivrioğlu’nun yeni sezon çekimlerinde yer almaması akıllara ayrılık iddiasını getirdi. Ayrılık iddiasının ardından hem Sivrioğlu’ndan hem de bir diğer heyet üyesi Mehmet Yalçınkaya’dan açıklama geldi.

“BEN EVDEYİM”

Yarışmanın yeni bölümü yayınlanmadan önce Instagram hesabından paylaşımda bulunan Sivrioğlu, “Gün, ay, yıl çalışsan da, her türlü zorlukla, hatta adaletsizlikle mücadele etsen, yurt dışına gitsen de geç kalsan da senin evin. koşulsuz kabul edildiğin yer, kaçtığın, sığındığın yer. Sevdiğin var, orası senin evin. Ben evdeyim, MasterChef Türkiye All Star başlıyor” dedi.

YALÇINKAYA: SOMER 1 AY BİZİMLE OLMAYACAK

Yarışmanın ilk bölümünde Somer Sivrioğlu’nun neden yer almadığına ilişkin açıklama yapan Mehmet Yalçınkaya, “Somer yurtdışındaki yeni yerinin başında duruyor. Bir ay sonra bizimle olacak. Onun yokluğunda konuk şeflerimiz gelecek. 4 hafta boyunca bize eşlik edin.” Yalçınkaya’nın açıklamasının ardından manzaralı olarak yarışmaya katılan Sivrioğlu, en kısa zamanda geri döneceğini belirterek yarışmacılara başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu