Haber
Adanalı öğrenciler Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda başarılı oldu
![](https://kahramankazanajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/adanali-ogrenciler-turkiye-atletizm-sampiyonasinda-basarili-oldu-JiqBUO65.webp)
İzmir’de düzenlenen Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda Adanalı öğrenciler Küçük Kızlarda Türkiye Şampiyonu, Küçük Erkeklerde Türkiye ikincisi oldular.
2022 – 2023 Eğitim-Öğretim yılında okul sporları çerçevesinde, Türkiye Şampiyonluğu Puanlı Genç Kız ve Erkekler Atletizm Müsabakaları 3-4 Mayıs tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirildi. Yarışmaya Adana’dan katılan Şehit Ahmet Mehmet Oruç Spor Lise, Küçük Kızlarda Türkiye Şampiyonu, Küçük Erkeklerde Türkiye ikincisi oldu. – ADANA