Haber

ABD’de bir evde 7 ceset bulundu: 2 çocuk aranıyor

ABD’nin Oklahoma eyaletine bağlı Henryetta’da bir mülkte 7 kişinin cesedi bulundu. Buluntulardan ikisinin kayıp olarak aranan iki çocukla ilgili olduğu açıklandı. Ölü bulunan şahıslardan birinin cinsel saldırı suçundan hüküm giymiş bir kişi olduğu belirtildi.

Amerika’nın Sesi Türkçe’nin haberine göre, cinsel saldırı mahkûmu Jesse McFadden’ın yaşadığı yerde polis tarafından yapılan aramada 14 ve 16 yaşlarındaki iki kayıp çocuğun cansız bedenlerine ulaşıldığı açıklandı. Polis düzenlediği basın toplantısında, diğer cesetlerin McFadden ve aile üyeleriyle ilişkili olduğunun düşünüldüğünü, ancak şu anda tam olarak teşhis edilemediğini söyledi.

Şehirdeki polis yetkilileri Pazartesi günü erken saatlerde bölgede iki çocuğun kaçırıldığına dair bir uyarı yayınladı. Polis, sabaha karşı 03.00 sıralarında McFadden’ın yaşadığı mülke gittiklerini ve yaptıkları aramada cesetler bulduklarını açıkladı.

39 yaşındaki McFadden, hapishanedeyken bir kıza cep telefonu kullanarak cinsel tacizde bulunan mesajlar göndermekle suçlandı ve davası Pazartesi günü başlayacaktı. McFadden daha önce 2003 yılında tecavüzden hüküm giymişti. (DIŞ HABERLER)

cayiralanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu